Nice yeni Hızlı Bahçe Kapısı Motorları ile sektördeki liderliğinin hakkını veriyor.

High Speed Serisi Motorlar

Bahçe kapısı ürünlerindeki en büyük gereksinin hız. Kapının açılmasını beklemek bazı durumlarda sıkıntıya sebep olabiliyor. Aslında sorun hızlı motorları üretmek değildi. Hızlı ve güvenli motorlar üretebilmekti. Nice uzun süredir argesini sürdürdüğü HS serisi motorları geçen yıl Almanya fuarında sergilemişti. Bugün artık o motorlar Türkiye’de ve stoklarda. Hem hızlı hemde hızlı tepkime süresi ile güvenli. Fotoselin engeli algılaması ile tepki verme süresi gayet uyumlu.

 

 

 

 

Nice HS Motorlar Görseli

 

Sadece yana kayar motorlar değil. Nice HS serisinde Yana Kayar 3 farklı alternatif yanında Kanatlı kapılar içinde çözümler sunuyor. Özellikle hız ihtiyacı olan binalarda (İtfaiye, Polis, vs.) hızlı motorlar olmadığından kollu bariyerler ile çözümlemek zorunda kalıyordu. Fakat bariyerler araç giriş çıkışını kontrol ederken insan, hayvan, vs. girişine engel olamıyordu. Nice HS serisi artık tüm bu ihtiyaçları karşılayabilecek özellikler ve alternatifler ile stoklarda yerini aldı.

 

 

 

 

Nice HS Motorlar Görseli

Yana kayar kapılar için 400 Kg. – 70 cm/saniye, 1200 Kg. – 37 cm/saniye ve 500 Kg. – 44 cm/saniye olmak üzere 3 farklı alternatif ile çözüm sunarken, Kanatlı kapılar için Wingo ile 4 cm/saniye, Toona ile 2,5 cm/saniye gibi yüksek hızlarda çalışabiliyor. Ayrıca mafsallı motor ihtiyaçları için yine 2 cm/saniye hızında HYKE ve Yere gömme / hemzemin motor ihtiyaçları için 2,6 cm/saniye hızında X-FAB ile yelpazeyi tamamlamış durumda.

Şimdi akla gelen ilk düşünce bu özellikli motorların yüksek bütçelerle uygulanacağı oluyor fakat tahminlerin aksine makul fiyatlar ile piyasaya sunuyor. örneğin 400€ ya uygulanabilen yana kayar motorlar mevcut.

 

 

Nice Logo