Hörmann kapıları, kapı motorları ve hatta diğer cihazları akıllı telefonlar ile kontrol edebilme, konum bilgisi alma, dünyanın her yerinden kontrol edebilmek artık mümkün.

Akıllı telefon ile kontrol

Hörmann kapıları, kapı motorları ve hatta diğer cihazları akıllı telefonlar ile kontrol edebilme, konum bilgisi alma, dünyanın her yerinden kontrol edebilmek artık mümkün.

[/vc_column][/vc_row]

Hörmann BiSecur Gateway ile garaj ve bahçe giriş kapısı motoru, ev kapısı ve de örneğin lambalar gibi Hörmann telsiz alıcıya sahip diğer cihazları akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızla kolayca kumanda edebilirsiniz. Uygulama sayesinde garaj ve bahçe giriş kapısı motorlarının kapı konumlarını ve ev kapınızın* kilit durumunu akıllı cihazınızdan görebilirsiniz.

Evden konforlu kullanım

Akıllı telefon ya da tablet bilgisayarınızın sezgisel BiSecur kontrolü ile ev ağınız kapsamındaki garaj veya bahçe giriş kapınızın veya ev kapınızın* güncel durumunu her yerden konforlu bir şekilde kumanda ve kontrol edebilirsiniz. Bağlantıyı WLAN‘dan oluşturabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden

İnternet üzerinden kullanım
Bu konfordan evinizden uzakta olduğunuzda da faydalanabilirsiniz. Gateway ve akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızı www.bisecur-home.com adresinde kayıt altına aldıktan sonra, kişisel girişiniz oluşturulur. Akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızdaki internet bağlantısı ile BiSecur uygulamasının tüm fonksiyonlarını evinizden uzakta da kullanmak mümkündür.

Kolay kurulum

BiSecur Gateway ağ kablosu veya WLAN ile Router’e bağlanır. Hörmann telsiz alıcısına sahip cihazların, akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızdaki BiSecur ya da uygulaması ile gerçekleşir. Bir veya birkaç motoru yada bağlı diğer cihazları kurarken, program size adım adım destek verecektir.

Konforlu kullanım

Uzaktan kumanda ile kullandığınız tüm fonksiyonları BiSecur uygulaması ile de kullanabilirsiniz. Sezgisel menü navigasyonu, kullanımı kolaylaştırmaktadır.

Genel bakış

BiSecur uygulaması ile garaj ve bahçe giriş kapı veya ev kapınızın* durumunu daima görebilirsiniz. Garaj kapılarınızın kapalı ya da ev kapınız* kilitli olup olmadığını özel anlamlı sembollerden anlayabilirsiniz.

“Senaryoların” oluşturulması

Bir senaryo için birkaç fonksiyonu kombine ediniz. Böylece tek bir butona basarak örneğin garaj ve bahçe giriş kapınızı eş zamanlı açabilir veya kapatabilirsiniz**, ev kapınızı* dış aydınlatma ile birlikte kumanda edebilirsiniz veya SupraMatic
motorlu iki garaj kapısını eş zamanlı havalandırma konumuna getirebilirsiniz. Senaryoları uygulamaya özel ayarlıyorsnuz, yani tam arzu ettiğiniz gibi.

Kolay kullanıcı idaresi

Yönetici olarak kullanıcıların cihaz kullanımlarını düzenleyebilirsiniz. Böylece kontrol sizde kalır. Örneğin tatile çıktığınızda komşunuz bahçe giriş kapınızı açabilir, ancak eve girmek için ev kapısını açamaz.