Parmak İzi Tanıma Sistemi

Damar Tanıma Cihazı

Sektörünün lideri olan ve biometrik tanımlama alanında her müşterisine özel çözümler üreten Meyer, Parmak İzi Tanıma ve İris Tanıma cihazlarından sonra Türkiye’ye ilk olarak Damar tanıma cihazlarını getirmiştir. Kalite bakımından hem ürünleri hemde ithal ettiği cihazlar bakımından en iyilerini tercih edip geniş bir yelpazede çözümler sunmaktayız. Damar tanıma cihazlarımız %99.98 oranında başarılı tarama ve eşleştirme yeteneğine sahiptir. Bu başarı oranına karşın belli oranda eşleşmeyen yapılar tanımlanamadı olarak ağıllanır ve geçişe izin verilmez.

Sistem İşleyişi

Bu devrimsel teknoloji geleneksel damar kalıp tanıma sisteminden doğmuştur. Sistem el damar yapısının kızıl ötesi ışınlar ile haritasının çıkarılarak tanımlanması daha sonrada eşleşme algoritması üzerine kuruludur. Parmak izinin deforme olduğu yada kullanımın zorluğunun yaşandığı ortamlarda yüz tanıma yanında alternatif bir biometrik tanıma çözümü olarak sunmaktayız.

Tanımlama Başarısı

Belirtildiği gibi en büyük yenilikçi buluş olan VP-II nin kullanılabilirliği %99.98’dir. (Bu oran yetişkin bireyler üzerinde test edilmiştir) bu oranla parmak izi tanımlama teknojisi ile aynı orandadır. VP-II™ karşılaştırılamaz kullanım performansına sahiptir. Kullanılabilirliğine ek olarak, VP-II™ performansı FAR, FRR ve tanıma hızı tüm mevcut Biometrik sistemlerden daha yüksektir.