WhatsApp
Hemen Ara
hhs kurumsal scaled
2001 yılında biri İşletme Uzmanı, diğeri Yüksek Mimar ve üçüncüsü de İnşaat Teknikeri olmak üzere üç ortaklı olarak kurulmuştur.
KALİTE, ESTETİK ve TEKNOLOJİ doğrularını aynı noktada kesiştirmeyi hedeflemiştir.2001 yılında biri İşletme Uzmanı, diğeri Yüksek Mimar ve üçüncüsü de İnşaat Teknikeri olmak üzere üç ortaklı olarak kurulmuştur. KALİTE, ESTETİK ve TEKNOLOJİ doğrularını aynı noktada kesiştirmeyi hedeflemiştir.

Sektöründe farklılaşarak yer edinmeyi hedefleyen firmamız “YAPI OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ” ismi altında topladığı ürünleri müşteri beğenisine sunmaktadır.

Faaliyet konusu dahilinde ihtisaslaşmış firmamız tecrübeli kadro ile konusunda tek olmayı hedefleyerek Sakarya ve çevresinde hizmet vermektedir. 2002 yılına kadar bayisi olduğu ürünlerin satış ve satış sonrası hizmetlerini sunan firmamız, 2002 yılından itibaren belli ürünlerin imalatını yapmaya başlamıştır.

Ürünlerini KONUT GRUBU , TİCARİ GRUBU ve ENDÜSTRİYEL GRUBU olmak üzere üç kategoride ayıran firmamız, Deneyimli kadrosu, eksiksiz ürün yelpazesi ve farklılaşma anlayışıyla her gün gelişen sektörde yenilikleri takip ederek ilerleyişine devam edecektir.

HHS olarak 2001'den beri KONFORUNUZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ...

Vizyonumuz

"Yapı Otomasyon Teknolojileri sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız yerel, ulusal ve uluslararası ticaretleriyle her geçen gün büyümektedir. Başarılarımızın en önemli itici gücü; müşteri memnuniyet oranlarımızın maksimum seviyede olmasıdır. Vizyonumuz; inovatif müşteri çözümlerimizle, kurumsal varlığımızı sürdürülebilir hale getirmek ve yeni nesillere aktarmaktır.

Markalarımız

HHS Otomatik Kapı tescilli markamız olmakla birlikte, farklı faaliyetlerimiz için sahip olduğumuz tescilli ticaret markalarımız da bulunmaktadır. İnternet satışlarımız için, Otomatik Kapı Marketim, Panjur ve Kepenk markamız Alustor, Yetkili Bölge Distribütörü olduğumuz; Nice ve bir çok uluslararası marka firmamız bünyesinde yer almaktadır.