WhatsApp
Hemen Ara
nice turkey 1 0

Nice İtalya Gezisi

Kasım 11, 2016 HHS Yorum yapılmamış

Nice Türkiye ekibi çok özel bir İtalya seyahati gerçekleştirdi.

Programın ilk etabında 3000m2 büyüklüğünde TheNicePlace ziyaret edildi. Burada Nice Türkiye Genel Müdürü Barış Ulus, Nice’ ın başarı hikayesini, markaya yaptığı yatırımları ve hedeflerini paylaştı. Yeni faaliyete açılan showroom’da ziyaretçiler Nice teknik ekibi eşliğinde tüm ürünleri çalışır vaziyette görme fırsatı bulurken, yeni ürünlere de yoğun ilgi gösterdiler.

Nice ürünlerinin en yüksek teknolojiyle, uluslararası standartlara uyumlu ve farklı çalışma koşullarına uygun bir şekilde geliştirildiği ve üretildiği fabrika binası, ar-ge departmanı, kalite ve test laboratuvarları Nice İtalya ekibi tarafından tanıtıldı.

Gezinin ikinci gününde İtalya’nın Venedik şehri profesyonel rehberler eşliğinde gezilerek, tarihi ve sıra dışı doğal güzellikleriyle ekibimize keyifli ve unutulmayacak bir gün yaşattı.
Müşterileri ve çalışanlarıyla Nice Türkiye ailesi, Nice vizyonunu ve değerlerini markanın kurulduğu ve geliştiği merkezinde görerek bu anlamlı ve güzel yolculuğu tamamladılar.

Geziye Türkiye’den; Akman Metal – Recep AKMAN, Gensan Otomatik Kapı – Vahap ODABAŞI, HHS Otomatik Kapı – Tolga Sevinç, Sarpkan Otomatik Kapı – Dilek ORTANCA, Uzman Kapı – Ayhan UZMAN, Nice İstanbul – Barış ULUS, İlker ERDOĞAN, Orkun MUTLU, Çağatay YILMAZKAYA ve Eng Door – Engin KARAYAY katıldılar.

Bir yanıt yazın