WhatsApp
Hemen Ara
otopark-bariyer-sistemleri

Otopark Bariyer Sistemleri 2023

Otopark Bariyer Sistemleri, güvenlik, söz konusu olduğunda otoparklar için farklı sistemler denenebilir. Çoğunlukla sabit giriş çıkış sayısına sahip otoparklar için, bahçe kapısı – otopark kapısı tercih edilir. Alışveriş merkezi, büyük site ve iş merkezleri ya da diğer ticari alanlar için yoğun kullanıma uygun bariyer tercih edilmektedir.

İhtiyaca göre bu otopark bariyerleri sadece giriş çıkışı kontrol altında tutmak amacıyla değil, aynı zamanda güvenlik sebebiyle de tercih edilebilir.

Otopark Bariyeri Tipleri

Çalışma sistemine ve bariyer yapısına bağlı olarak iki farklı sınıfta incelemek mümkündür. Hhs Otomatik Kapı Sistemleri olarak ihtiyacınız olan her türlü otopark bariyerini yapmak için hizmetinizdeyiz.

Bu bariyerler arasında bariyer tipine göre; ışıklı, kartlı, çitli, engelli, ses sistemli yada destekli bariyer, çalışma sistemine göre; plaka tanıma özellikli, merkezi yönetimi bulunan otopark bariyerleri ihtiyaca göre değerlendirilir.

otopark bariyer
otopark bariyer

Hangi Bariyer Sistemi Seçilmeli?

Genellikle araç trafiği yüksek ola yerlerde bariyerleri araç sayısına göre tercih edilmektedir. Eğer ayak çok büyük olacaksa dik durması açısından bir destek daha avantajlı olur. Dönüş problemi oluşuyorsa daha geniş, dar bir alandaysa daha yüksek açılı bariyer tercih edilebilir.

Burada asıl önemli olan bariyerin motoru ve sensörüdür. İstenmeyen kazaların olmaması için kaliteli bir sensörden destek almak son derece önemlidir. Hızlı olmasının yanı sıra güvenli olması da bir o kadar önemli bir etmendir.

Bariyer Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli

Bu konuda hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Öncelikle bariyerin dış özelliklerinden daha önemli olan konu başlığı bariyerin motorudur. Tercih edilen motorun teknik özelliklerinin iyi bilinmesi  gerekmektedir Bizler Nice motoru kullandığımız için bu sınıfta lider ürün tercihinde bulunduğumuzu belirtmek isteriz.

Bir kez satın aldığınız bariyer ve bariyer motorunuzu çok çok uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan her sorunun cevabına ulaşmak için sadece adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Tüm sorularınızın ve otomatik kapı sistemleri hakkında merak ettiklerinizin cevabı burada sizi bekliyor.

Adresimizde otomatik kapılar, panjur ve kepenk sistemleri, hızlı kapılar, hermetik kapılar, bahçe kapıları, garaj kapıları, otomatik kapı motoru gibi pek çok farklı konuda geniş ürün seçeneği yer alır.

Bir yanıt yazın