WhatsApp
Hemen Ara
ProView 02

ProView ile yeni montaj deneyimi

Aralık 23, 2020 HHS Yorum yapılmamış

Pro-View ile kolay montajlar

Nice, yükleyicinin işini basitleştiren yeni çok işlevli arayüz Pro-View’u ve otomasyon sistemlerinin uzaktan bile programlanmasına, kontrolüne ve bakımına izin veren özel uygulama MyNice Pro’yu sunar.

Pro-View, kurulumcu için tasarlanmış en yeni nesil benzersiz bir programlama aracıdır. Pro-View, birden fazla işlevi sayesinde, kapı, bariyer ve garaj kapıları için Kapı ve Kapı hattındaki Nice otomasyonlarının kurulum, yapılandırma ve bakım işlemlerinin yönetimini kolaylaştırarak profesyonellerin eksiksiz bir rahatlıkla çalışmasına olanak tanır.

Kurulum daha da basit ve daha rahattır : Pro-View ve MyNice Pro Uygulaması ile kurulum yapılandırma prosedürleri basit ve etkilidir ve akıllı telefonunuz aracılığıyla otomasyon programlamasının tüm aşamalarında rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

MyNice Pro uygulaması, yükleyicinin çalışmasını kolaylaştırır : yeni uygulama ile yükleyici, işlemleri anında gerçekleştiren bir dizi araca sahiptir. Basit bir sihirbaz, otomasyonların programlanmasına yardımcı olur, her parametre için kısa bir açıklama yapılandırma prosedürünü basitleştirir ve arama işlevi, kurulumu tamamlamak için programlamak için gereken parametrenin bulunmasını kolaylaştırır.

Daha iyi bakım müdahaleleri : Nice teknolojisi, üzerinde çalıştığınız Kapı ve Kapı otomasyon kontrol ünitesini tanıyarak, cihaz yazılımını kontrol etmenize ve güncellemenize, ilgili kılavuzu okumanıza ve arama fonksiyonu ile tüm parametrelere erişmenize olanak tanır.

Müşterilere ulaşmak için hareket etmeye gerek yok : müşteri uzaktan kumandayı değiştirmek veya bir tane eklemek için ararsa, müşterinin kurulum veritabanına erişmek, önceki uzaktan kumandayı kaldırmak ve yenisini ilişkilendirmek mümkündür. Hepsi ofisin rahatlığında.

Nice Cloud ile ihtiyacınız olan her şey her zaman kontrol altındadır : özel Nice Cloud alanında, tüm şirket tek bir panodan yönetilebilir ve izlenebilir. Montajcıların listesi, coğrafi haritada müşterilerin coğrafi konumu, müdahalelere ve istatistiklere genel bakış, alanınıza erişerek, verimliliği artırarak ve yanıt sürelerini kısaltarak kolayca incelenebilir.

Nice Pro-View ve MyNice Pro Uygulaması sayesinde daha fazla hizmet ve profesyonele daha yakın!

Post Tags :

Bir yanıt yazın