WhatsApp
Hemen Ara
fotoselli-kapi-fiyatlari

Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli Kapı Fiyatları, Fotoselli kapılar uygulama alanlarına göre farklı şekillere sahip olabilir. Özellikle alışveriş merkezlerinde sık gördüğümüz bu kapılar farklı özelliklerine göre farklı fiyatlarda üretilmektedir. Hemen hemen tüm fotoselli kapıların ortak bazı özellikleri de bulunur. Bunlar hakkında kısaca şunları söyleyebiliriz:

Fotoselli kapılar çoğunlukla camdan yapılır. Bunun iki sebebi bulunur. Öncelikli sebebi, çok ziyaretçinin ağırlandığı alanlarda içerinin açık olduğu ve misafirlerini beklediğinin anlaşılması içindir. İkinci sebebi de hem içeriden hem dışarıdan aydınlık ve ferah bir ortamın elde edilmesi içindir.

Fotoselli Kapıların Avantajları

Genellikle alışveriş merkezleri, kamu kuruluşları, iş hanları, çalışma ofisleri gibi gün içerisinde pek çok kişinin giriş çıkış yaptığı yerlerde fotoselli kapılardan destek alınır. Bu kapılar hem ısınma hem de ses yalıtımı konusunda oldukça başarılıdır.

Binanın bütününe uyumlu şekilde üretilmiş olması da estetik görünüm açısından son derece önemlidir.

Bizler Hhs Otomatik Kapı olarak en kaliteli olanı en uygun fiyat aralığından satın almanız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman için en iyi malzemeyi en uygun fiyat aralığından size ulaştırıyoruz.

Fotoselli kapılar, uzun vadede yalıtıma yaptığı destek ile kendi paralarını çıkaracaktır. Bunun dışında eğer bir ara kapı daha yapılırsa soğuk iklimin hakim olduğu yerlerde bile ısınma sorunlarını ortadan kaldırır.

Neden Fotoselli Kapı

Eğer sık giriş çıkış yapılan bir yerden bahsediyorsak herhangi bir alternatifi yoktur. Özellikle koronavirüsün yoğun olarak etkisini gösterdiği şu günlerde kapı kollarına dokunmak yerine kendiliğinden açılan kapıların varlığı çok daha mantıklıdır.

Ayrıca uygun şartlar altında iklimlendirme sistemlerinden destek alınırsa, çok büyük ısı tasarrufu sağlar. Bu sayede iç mekanın ısıtılması için harcanan maliyet kısa süre içerisinde kapının parasını öder. Bu da işletmenizin karbon ayak izinin düşürülmesine ciddi anlamda katkı sağlayacaktır.

Uzun ömürlü olması da bir diğer artısıdır. Fotoselli kapılar hafif ve yüksek yalıtıma sahip yapıları ile uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Herhangi bir kişinin teması gerekmediği için gün içerisinde binlerce kez açılıp kapanabilir.

Tabi ki bu noktada sensörün kaliteli olması, motorunun güçlü olması ve işçiliğinin ayrıcalıklı olması gibi bir takım detaylarda önemlidir.

Bir yanıt yazın