WhatsApp
Hemen Ara
yuksek hizli pvc kapi hhs otomatik kapi

Yüksek Hızlı PVC Kapı Sakarya

Mayıs 31, 2022 HHS Yorum yapılmamış

Yüksek Hızlı PVC Kapı Sakarya

Yüksek hızlı pvc kapı Sakarya‘da HHS Otomatik Kapı güvencesiyle temin edilebilmektedir. 20+ yıldan fazla süredir, İnşaat ve yapı otomasyon sektöründe Sakarya’nın en önde gelen firmalarından biri olan HHS, yüksek hızlı sarmal pvc kapı ve yüksek hızlı katlamalı pvc kapı satışı yapmaktadır.

Yüksek Hızlı PVC Kapı Nerelerde Kullanılır?

Otomatik kapı sistemlerinde, kapı kullanıldığı alanlara göre farklı özellikte üretilir. Alandan tasarruf, zaman yönetimi, yalıtım gibi konu başlıkları titizlikle incelenerek farklı kapı tipleri tasarlanır. Özellikle yüksek hızlı kapılar, ticari geçişler için ön plana çıkar. İklim şartları, basınç ortamı gibi nedenlerle yüksek hızlı kapılar kullanılır. Bu kapılar çoğunlukla yukarı doğru açılır.

Yalıtımın önemli olduğu her alan için kullanılabilir. Burada yalıtım sadece ısı kaybı değildir. Hijyenik alanlara geçişte, rüzgarın yoğun olduğu bölgelerde, tozun girmemesi gereken işletmelerde, soğuk oda kapılarında yada personel giriş çıkışının kontrol altına alınması gereken yerlerde tercih edilir.

Tercih alanına bağlı olarak yüksek hızlı kapılar farklı özelliklerde üretilebilir. Bunun için Hhs Otomatik Kapı olarak sizin ihtiyaçlarınıza yönelik uygun çözümleri bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Yüksek Hızlı PVC Kapı Çeşitleri

Yüksek hızlı pvc kapı çeşitleri, kullanım sıklığına ve ihtiyaca göre ikiye ayrılır.

  • Yüksek Hızlı Sarmal PVC Kapı (roller)

  • Yüksek Hızlı Katlanır PVC Kapı (folder)

Bu tarz kapılar tamamen sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanır. Yukarı açılır, branda tarzı hızlı kapılar tasarlanabilir. Tasarımı yapılan kapıların yalıtımlı olması yada sadece yalıtımsız bir şekilde hazırlanması da ihtiyaca göre değişiklik gösterir. Ortalama bir yüksek hızlı kapı günde 1.000 – 2.000 arasında açılma – kapanma yapabilmektedir. Bu sebeple keşfin iyi yapılması ve ihtiyaçların iyi analiz edilmesi önemlidir.

Yüksek Hızlı PVC Kapı Fiyatları

Yüksek Hızlı PVC Kapı Fiyatları ölçü ve uygulanacak çeşide göre değişmektedir. Frenleme sisteminin ve kullanılan sensörlerin kaliteli olması gerekmektedir. İşçilik yüksek hızlı kapılar için önemlidir. Maksimum yalıtım aranıyorsa buna uygun malzeme kullanılması gerekmektedir. Bütün yüksek hızlı kapılar güçlü bir motora ihtiyaç duyarlar. Bu sebeple ilgili kapının tasarlanmasından montajına kadar her şeyin titizlikle hesaplanması gerekmektedir.

Hepsinden önemlisi bu işi profesyonel bir şekilde yapan bir ekiple çalışmak önemlidir. Bizler HHS Otomatik Kapı olarak yılların verdiği birikimle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm otomatik kapı ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sonuç Olarak:

Yüksek Hızlı PVC Kapı, özel olarak planlanan kapılardır. Tipi, uygulama alanına göre belirlenir. Bu sebeple ihtiyacın iyi analiz edilmesi ve bu ihtiyaca yönelik kapıların belirlenmesi son derece önemlidir. Yüksek hızlı kapılar; gaz, toz, koku, ses, ısı ve rüzgar yalıtımında kullanılır. Yüksek Hızlı PVC Kapı Sakarya’da HHS Otomatik Kapı’dan alınır.

Bir yanıt yazın