WhatsApp
Hemen Ara
otomatik-bahce-kapisi-fiyatlari-23

Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları 2023

Otomatik Bahçe Kapısı; Bahçe kapıları, hiç şüphesiz güvenlik ve estetik için büyük bir önem arz eder. Güvenlik sorunu yaşamamak adına otomatik kapıların araçtan açılıp kapanabilir olması son derece önemlidir. Çoğunlukla siteler ve müstakil evler için tercih edilse de bağlar ya da hobi bahçeleri içinde otomatik kapılardan destek alınabilir.

Farklı Uygulama Alanları

İhtiyaca bağlı olarak farklı mekanizmalar ile açılıp kapanma sağlanabilir. Yana kayar, iç içe geçer, raylı ya da raysız açılma sağlanan mekanizmalar ile hızlı bir şekilde açılması sağlanabilir. Bizler HHS Otomatik Kapı olarak ihtiyacınıza uygun kapıları hızlı bir şekilde üretiyoruz.

Kapınıza uymanıza gerek yok! Bırakın kapınız size uysun. Uzman ekibimiz kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan bahçe kapısını tasarlasın. Size de rahatlığının yaşamak kalsın.

Otomatik Bahçe Kapısı Çalışma Şekilleri

Bahçe kapıları standart tek yöne kayar, çift yöne kayar, teleskobik yana kayar, raylı – raysız yana kayar, katlanır, katlanır, kanatlı, katlanır kanatlı şeklinde farklı çalışma şekillerine sahip olabilir. Burada çalışma şeklini alan ve güvenlik önlemleri belirler.

Örneğin anayola cephe olan bir bahçeden çıkmak için, kanatlı kapı tercih edilmemelidir. En uygun ve en kolay çalışma şekli düşünülerek kapı hazırlanır. Çoğunlukla otomatik bahçe kapıları için motor koyulacak yerinde bu arada planlanması önemlidir.

Otomatik Bahçe Kapısı Avantajları

Aracınızdan hiç inmeden kapının açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede maksimum güvenlik avantajına ulaşmış olursunuz. Aracınızda bebek varsa, onu yalnız bırakıp kapıyı açmaktan, aracınızı çalışır durumda binip kapıyı açmaktan çekiniyorsanız bu sorunlarınızda ortadan kalkmış olur. Aynı zamanda misafirleriniz için kapıyı açmak için uğraşmak yerine evinizin konforundan onlara kapıyı açabilirsiniz. Zaman sorununuz olduğunda, yağmur yağdığında ve tabi ki güvenlik ihtiyacında otomatik bahçe kapılarından destek alınabilir.

Otomatik Kapı Nasıl Açılıyor?

Bu işlem için, standart kapı kumandaları kullanılabilir. Araç içi sensör okuma sistemi de aktif bir şekilde tercih edilmektedir. Eğer bir adım daha ileriye taşımayı düşünüyorsanız cep telefonunuzla kapınızın kontrolünü sağlayabilirsiniz. Son dönemlerde otomatik kapılar akıllı saatlerden de açılıp kapanabilmektedir.

otomatik-bahce-kapisi

Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları 2023 

Otomatik Bahçe kapısı fiyatları kullanılan motor ve malzeme çeşidine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yana kayar kapılarınız, dairesel, (kanatlı) bahçe kapılarınız için firmamızla iletişime geçerek uygun fiyatlı profesyonel hizmet alabilirsiniz. HHS Otomatik Kapı firmamız, İtalyan menşeili Nice markasının yetkili bölge bayisidir. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir, anında Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.

Sonuç Olarak

HHS Otomatik Kapı olarak ihtiyacınız olan  Otomatik Bahçe Kapısı bir çok otomasyon seçeneği ayrıcalığını kapınıza getiriyoruz. Siz sadece ihtiyacınızı belirtin gerisini bize bırakın.

Bir yanıt yazın