WhatsApp
Hemen Ara
seksiyonel-kapi-nedir-nerelerde-kullanilir

Seksiyonel Kapı Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Seksiyonel Kapı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Fabrika ve üretim tesisleri gibi alanlar için, sektörüne ve üretilen ürüne göre farklı kapılara ihtiyaç duyulabilir. Seksiyonel kapı bu tarz işletmeler tarafından en sık tercih edilen kapı tipi olarak ön plana çıkar.

Seksiyonel kapılar öncelikle alandan tasarruf etmek amacıyla tasarlanırlar. Sonrasında güvenlik, yalıtım ve zamandan tasarruf gibi pek çok avantajları da bulunur.

Seksiyonel Kapıların Çalışma Prensibi Nedir?

Hızlı açılmak için tasarlanan seksiyonel kapılar, yerden tasarruf sağlar. Bina yapısına ve söz konusu üretim alanına göre farklı yataklama seçenekleri bulunur. Bu sebeple tasarlanmasında binanın yapısına dikkat etmek gerekmektedir.

Çoğunlukla kapının üst kotu ile tavan boşluğu arasındaki kullanılmayan alana doğru yataklanır. Genellikle modern kepenk sistemlerinin üst düzey güvenlik ve zamandan tasarruf edecek şekilde güncellenmiş hali olarak anlatılabilir.

Seksiyonel Kapı Güvenlik Önlemleri

Bizler HHS Otomatik Kapı olarak maksimum güvenlik önlemleri ile Seksiyonel kapılar üretmekteyiz. Kullanılan malzemeler kaliteli olduğu için sorun yaşanma ihtimali oldukça düşüktür. Yine de, frenleme sistemleri, halat kopma emniyet cihazı ve yay kırılma emniyet sistemi ile desteklenir.

Sensörler yardımıyla kapının kapanmasını durduran sistemlere de sahiptir.

Seksiyonel Kapıyı Kimler Tercih Etmeli

Fabrika ve üretim tesisleri gibi, geniş kapıya ihtiyaç duyan işletme sahipleri tarafından tercih edilebilir. Seksiyonel kapılar çoğunlukla garaj kapısı olarak da tasarlanır. Aydınlık alan ihtiyacı olması halinde kapı ışık geçiren malzemelerle donatılabilir. Farklı panel yüzeyleri ile binanın dış yapısına uyum sağlanabilir.

Bu sebeple giriş alanlarınız için olmazsa olmaz denebilir. Seksiyonel kapılar pek çok Avrupa Birliği ülkesinde standart üretim tesisi kapısı olarak kabul edilir. Hhs Otomatik Kapı olarak ihtiyacınıza yönelik kapı tasarlamaya devam ediyoruz.

Keşif işlemi ve mühendislik işlemleri ile size en uygun tarzda, renkte, yapıda ve yalıtım seçeneğine sahip kapıları hızlı bir şekilde üretiyoruz. Bu konuda tamamen sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınızı merkeze alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Dilerseniz seksiyonel kapınızın üzerine normal giriş çıkışlar için standart kapıda eklenebilir. Önceliğimiz güvenlik, yalıtım, kalite ve müşteri memnuniyetidir. Sizden gelen geri dönüşlerle beraber kendimizi güncelliyor çalışmalarımızı derinleştiriyoruz.

 

Bir yanıt yazın